21 DIENA GAVĒNĪ UN LŪGŠANĀS

11.-31. janvāris
 
Mūsu draudzē ir izveidojusies tradīcija jaunu gadu sākt ar 21-as dienas Daniēla gavēni. Katru gadu visa draudze šajā periodā cer ieiet dziļākās attiecībās ar Dievu, ar vēlmi piepildīties ar svaigiem spēkiem, saņemt jaunu virzību jaunajam gadam.
 
 
 
 
Kādēļ 21 diena?
Skaitlis 21 nav izvēlēts nejauši. Bībelē pravieša Daniēla grāmatā ir vēstījums par gavēni, kurš ilga 21 dienu, un par brīnumainiem rezultātiem gavēņa noslēgumā. Viņa gavēnis atšķīrās ar to, ka Daniēls no sava ēdiena izslēdza tikai dažus produktus: “es atturējos no smalkiem ēdieniem, gaļu un vīnu es neņēmu ne mutē.” (Daniēla 10:3). Ir arī citi gavēņa veidi. Piemēram, daži cilvēki gavēņa laikā lieto augļus un dārzeņus, bet citi dzer tikai sulas. Svarīgi izvēlēties tādu gavēņa veidu, kura laikā jūsu fiziskais cilvēks atkāpsies otrajā plānā un atvērsies garīgais.
 
Mēs ticam, ka mūsu 21 dienas gavēnis mūsu garīgajā dzīvē izveidos tādu virzību, ka arī fiziskajā pasaulē mēs ieraudzīsim atbildes uz mūsu lūgšanām!
 
Visa gavēņa laikā, katru vakaru pl. 20:30 draudzes kontā Facebook – Good News Church, Riga un mūsu Youtube kanālā – GoodNewsRiga mūsu draudzes ģimenes uzrunās mūs ar uzmundrinājuma vārdiem un ar savām pārdomām par gavēni.
 
Pievienoties draudzes kopējam gavēnim variet jebkurā dienā!
Un jūs redzēsiet, kā šis laiks mainīs jūsu dzīvi, un ietekmēs jūs visa gada garumā!