IZMAIŅAS ĀRKĀRTAS SITUĀCIJAS LAIKĀ

Līdz 9.jūnijam kristīgajā draudzē “Labā vēsts”, lai izvairītos no cilvēku pulcēšanās lielā skaitā, svētdienas dievkalpojumu apmeklējumi laikā no plkst. 9:00 līdz 13:00, kura laikā tiks ievēroti visi distancēšanās un dezinficēšanas noteikumi.
Lai tiktu izpildīti noteiktās kārtības nosacījumi, mēs lūdzam: pārliecinieties, ka jums nav nekādas saslimšanas pazīmes, palikt mājās, ja atrodieties Covid-19 riska grupā.
Ēkas iekštelpās nepieciešams:
  • Ievērot fiziskās distancēšanās nosacījumu – 2 metri
  • Pielietot dezinficēšanās līdzekļus
  • Būt atbildīgiem par bērnu distancēšanās nosacījumu ievērošanu, ja esiet izlēmuši ierasties kopā ar bērniem
 
 
Mūsu tiešsaistes pasākumi:
 
Svētdienas dievkalpojumi tiešsaistē pl.11:00
Pievienojieties internetā mums ar visu ģimeni, ar draugiem vai mazo grupu. Mums būs slavēšana, Dieva Vārds un lūgšana.
 
 
 
Svētdienas skola tiešsaistē Skaties mācības ar uzdevumiem trīs reizes nedēļā:
  • YouTube kanālā
  • Vai Facebook lapā
 
Mājas grupas
Sazinieties ar savas mājas grupas vadītāju un uzziniet, kā tā norit jaunajos apstākļos. Mājas grupu sarakstu jūs atradīsiet draudzes mājaslapā.
 
 
 
Draudzes ikdienas kopējā lūgšana pl. 20:30
Katru dienu no pl. 20:30 līdz 20:45 piedāvājam visai mūsu draudzes saimei lūgt vienam par otru, par mūsu draudzi, par mūsu valsti, par Dieva aizsardzību tautai, par gudrību valdībai.
 
 
 
Lūgšanu atbalsts tiešsaistē
Ja jums nepieciešama lūgšana, rakstiet mums un mēs lūgsim kopā ar jums: church@goodnews.lv vai komentāros mūsu draudzes Facebook lapā:
 
 
 
Pārdomas katrai dienai. Patiesību pērles no grieķu valodas – tās ir 366 pērles no Dieva dārgumu krātuves, kas sagatavotas draudzes mājaslapā jaunā, ērtā formātā īpaši jums.
 
 
 
Esiet svētīti un drošībā mūsu Kunga rokās, Kurš vakar, šodien un mūžīgi Tas Pats! Saglabājiet mieru un nesiet cilvēkiem cerību!
Kā arī, esiet paraugs citiem: pildiet ārsta norādījumus un drošības pasākumus, saprotot, ka līdz ar to mēs pasargājam no briesmām sevi un apkārtējos.