PALĪDZĪBA UKRAIŅU BĒGĻIEM

Jo Es biju izsalcis un jūs esat Mani paēdinājuši; Es biju izslāpis un jūs esat Mani dzirdinājuši; Es biju svešinieks un jūs esat Mani uzņēmuši. (Mateja 25:35)
 
Mūsu draudze piedalās palīdzības sniegšanā ukraiņu bēgļiem.
 
 
 
 
 
Kā varat palīdzēt:
 
1. Ja jūs esiet gatavi savā mājā uzņemt bēgļus, lūdzu, aizpildiet veidlapu 
Tā palīdzēs operatīvi sniegt palīdzību tiem, kuri tikko ieradušies un kuriem nepieciešama tūlītēja palīdzība patvēruma meklējumos, uz laiku (līdz vienai nedēļai), kamēr notiek dokumentu kārtošana un viņi vēl nesaņem palīdzību no valsts.
 
 
2. Vajadzīgi cilvēki, kam nedēļas laikā ir brīvs laiks un iespēja palīdzēt sekojošos gadījumos:
  • Transports un pavadonis, iepazīstinot atbraucējus ar pilsētu
  • Konsultācijas un palīdzība sadzīves problēmu risināšanā: ko un kur nopirkt, kā nokļūt vajadzīgajā vietā, reģistrēt sim-karti, darba un mājvietas meklējumi, kā arī citos jautājumos, kas saistīti ar pārcelšanos uz dzīvi svešā zemē.
Ja tas esiet jūs, uz tel. 26150933 variet atsūtīt ziņojumu, kurā norādiet savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru, lai varētu jūs pievienot operatīvajā darba čatā WhatsApp-ā, kurā, informācijas ienākšanas secībā, tiks publicētas cilvēku tekošās vajadzības.
 
 
3. Jūs variet veikt ziedojumus uz mūsu draudzes kontu ar norādi “Palīdzība ukraiņu bēgļiem”. Šie ziedojumi tiks viedi un atbildīgi izmantoti cietušo atbalstam.
 
Rekvizīti:
Rīgas Vasarsvētku draudze Kristīgais centrs “Labā Vēsts”
Ūnijas 99, Rīga, LV-1084
Reģ.Nr.: 90000094861
SEB BANK SWIFT code: UNLALV2X
IBAN: LV96UNLA0050021900753,

Lūdzu, norādiet pārskaitījuma mērķi: Palīdzība ukraiņu bēgļiem