Kalpojiet kopā ar mums!

Mēs gaidām ikvienu, kuram sirdī ir vēlme kalpot Dievam.
 
 
 
 
 

BĒRNU KALPOŠANA

Mūsu mērķis – palīdzēt bērniem veidot stingru pamatu viņu dzīvei, lai tā būtu piesātināta ar Dieva jēgu un Viņa rokas virzīta. Šis pamats palīdzēs viņiem kļūt par personībām, kas spēj ietekmēt pasauli, kurā viņi dzīvo, aizstāvēt savu viedokli, nest cilvēkiem cerības, pateicoties tām vērtībām, kas ieliktas viņos no bērnības.
.
 
 
 

JAUNIEŠU KALPOŠANA

Mēs ticam, ka jauniešu kalpošana ir būtiska, jo zinām, ka tas, kas šodien ir  jaunietis, rīt pārtaps par  ārstiem, skolotājiem, politiķiem – mūsu sabiedrības un valsts nākotne.
 

KALPOSIM DEJOJOT!

Klasiskās dejas savienojums ar mūsdienu horeogrāfiju palīdzēs attīstīt ritma sajūtu un kustību koordināciju, uzlabot stāju un vingrumu, iegūt aktiermākslas iemaņas, kā arī saņemt gandarījumu no katras nodarbības!

 

MAZĀS GRUPAS

Izvēlies tādu grupu, kas atbilst tavām interesēm, uztverei! Paņem līdzi draugus! Sāc aktīvi sadarboties ar grupas cilvēkiem!  Parūpējies par to, lai gan tu, gan tavi draugi kļūtu par dalībniekiem tajā! Piedāvā savas prasmes un pieredzi ļaudīm! Nododies šīm attiecībām, jo bez dziļām attiecībām nav iespējama nopietna garīgā izaugsme.  Ļoti drīz tu sajutīsi, ka tava grupa ir vieta, kur tevi pazīst, kur tev ir draugi!
 

NOMETNES

Nometne – tie ir neparasti piedzīvojumi, kas izmaina tevi un tavu dzīvi! Nometnē valda “trīsvienības” nosacījums: laiks, vieta un mērķi:
  • Nometne ir ilgstoša un nepārtraukta laikā: 24 stundas diennaktī vairāku dienu garumā.
 

MEDIJU KALPOŠANA

Mūsu komandā ir profesionāļi un entuziasti, dažāda vecuma un profesiju cilvēki. Bet visus mūs vieno mīlestība uz visu jauno un vēlēšanās kalpošanā maksimāli pielietot tās priekšrocības, ko dod modernās tehnoloģijas.