Kalpojiet kopā ar mums!

Mēs gaidām ikvienu, kuram sirdī ir vēlme kalpot Dievam.
 
 
 
 
 

BĒRNU KALPOŠANA

Mūsu mērķis – palīdzēt bērniem veidot stingru pamatu viņu dzīvei, lai tā būtu piesātināta ar Dieva jēgu un Viņa rokas virzīta. Šis pamats palīdzēs viņiem kļūt par personībām, kas spēj ietekmēt pasauli, kurā viņi dzīvo, aizstāvēt savu viedokli, nest cilvēkiem cerības, pateicoties tām vērtībām, kas ieliktas viņos no bērnības.
.
 

SIEVIEŠU BROKASTIS

“Sieviešu brokastis”- tās ir tikšanās mūsu draudzes jaunietēm no 15 gadu vecuma un sievietēm. Tāpat arī mūsu draudzenēm, kuras vēl neapmeklē mūsu draudzi, bet viņas, tāpat kā jau visas sievietes, interesē jautājumi, uz kuriem mēs kopā meklēsim atbildes, kuras atrodamas Dieva Vārdā.
.
 
 
 

JAUNIEŠU KALPOŠANA

Mēs ticam, ka jauniešu kalpošana ir būtiska, jo zinām, ka tas, kas šodien ir  jaunietis, rīt pārtaps par  ārstiem, skolotājiem, politiķiem – mūsu sabiedrības un valsts nākotne.
 

KALPOSIM DEJOJOT!

Klasiskās dejas savienojums ar mūsdienu horeogrāfiju palīdzēs attīstīt ritma sajūtu un kustību koordināciju, uzlabot stāju un vingrumu, iegūt aktiermākslas iemaņas, kā arī saņemt gandarījumu no katras nodarbības!

 

MAZĀS GRUPAS

Mazā grupa – tā ir laba iespēja spert pirmos soļus Bībeles mācībā kopā ar citiem ticīgajiem, iepazīt citus draudzes locekļus, saņemt garīgo un lūgšanu atbalstu, uzdot jums interesējošos jautājumus par Dievu, ticību, kristietību. Šajā kalpošanā valda mīlestības un atsaucības atmosfēra, kas tik bieži pietrūkst cilvēkiem mūsdienās.

 

NOMETNES

Nometne – tie ir neparasti piedzīvojumi, kas izmaina tevi un tavu dzīvi! Nometnē valda “trīsvienības” nosacījums: laiks, vieta un mērķi:
  • Nometne ir ilgstoša un nepārtraukta laikā: 24 stundas diennaktī vairāku dienu garumā.
 

MEDIJU KALPOŠANA

Mūsu komandā ir profesionāļi un entuziasti, dažāda vecuma un profesiju cilvēki. Bet visus mūs vieno mīlestība uz visu jauno un vēlēšanās kalpošanā maksimāli pielietot tās priekšrocības, ko dod modernās tehnoloģijas.

 

VIESMĪLĪBA

– Labi, ieiešu es šajā baznīcā, bet tā ir plaša… Kas mani sagaidīs? Kā es sapratīšu, kur man jāiet? Kā es zināšu kur kas atrodas?
Neraizējieties. Katru svētdienu, tiklīdz jūs pārkāpsiet baznīcas slieksni, jūs ar smaidu sagaidīs mūsu kalpotāji! Viņi atbildēs uz jūsu jautājumiem, paskaidros, kur kas atrodas,
 

MUZIKĀLĀ KALPOŠANA

Ir taču tā, ka kādā brīdī jums ļoti gribas dziedāt? Un tā nav nejaušība! Pats Dievs ir ielicis cilvēkā vēlmi pielūgt Viņu, slavēt Viņa Vārdu: “ Visi, kam dvaša, lai slavē To Kungu! Alelujā!” (Psalms 150:6)

Slavēšanas grupa palīdz cilvēkiem atvērt viņu sirdis Dieva priekšā, dot Viņam godu un