NOMETNES – 2019.GADA SEZONA

Uzmanību!
Jau notiek reģistrācija, vietu skaits ierobežots, tādēļ piesakieties uz nometni laicīgi!
Ceļazīmes cena – 130,00 EUR.
Pieteikšanās noteikumi: dokumentu (anketa un līgums) aizpildīšana un pirmā minimālā iemaksa 30,00 EUR.
 
 
 
Vecāku sapulces:
30.jūnijā pl. 13:30 – Mazā zāle, dalībnieku vecākiem maiņai “Pērlīte”
14.jūlijā pl. 13:30 – Mazā zāle, dalībnieku vecākiem maiņai “Impulse”
 
PUZZLE – šajā gadā mūsu nometnes dalībniekiem mēs esam sagatavojuši puzzles gabaliņus, kurus saliekot, viņi varēs atskatīties uz savu dzīvi, kā uz lielu bildi, tuvāk uzzināt tās Autoru un padomāt par savām attiecībām ar Viņu!
Mēs piedāvājam plašu radošo darbnīcu izvēli, īpašās dienas: pārgājieni, gadatirgus, lomu spēles, nakts spēles, vakari pie ugunskura – visu jau neuzskaitīsi!
Nometnes noritēs ārpus pilsētas, dabā, kura palīdz izvairīties no pilsētas trauksmainības, mobilajiem telefoniem un interneta. Nometne – tā ir iespēja atcerēties dzīvo savstarpējo attiecību prieku, satikt jaunus draugus.
Nometne – tas ir noteikt laiks un vieta, tai ir sākums un ir beigas, bet pieredze, draudzība un atklāsmes, kas saņemtas nometnē, paliek uz visu mūžu.
 
“Pērlīte” – Gančauskas
Laiks: 7. – 13. jūlijs
Dalībnieku vecums: 7 – 12 gadi
Šogad bērnu maiņā ir ierobežots skaits dalībniekiem, kas nedzīvo Rīgā.
Steidzieties pieteikties!
 
 
“Impulse Camp” – Lēdmane
Laiks: 21. – 27. jūlijs
Dalībnieku vecums: 13 – 17 gadi
 
Informācija pa tālr. 29481471 (Darja Kuzņecova)

Read more...

ŪDENS KRISTĪBAS

Kas tic un top kristīts, tas tiks izglābts, bet, kas netic, tiks pazudināts. (Marka 16:16)
 
Draugi, ja jūs sen ilgojieties pieņemt ūdens kristības, tad jums ir šī iespēja! Ūdens kristības draudzē notiks 23.jūnijā. Ja jūs vēlieties pieņemt ūdens kristības, lūdzu piesakieties informācijas stendā svētdien vai piezvaniet pa tālruni: 27655627 (Andrejs)
 

Pievērsiet uzmanību, ka visiem, kas vēlas pieņemt ūdens kristības, noteikti nepieciešams ierasties uz ievada pārrunām, kuras notiks 26.maijā pl. 14:00 Zaļajā zālē.


Read more...

KRISTĪGAIS RADIO

Radio pārraide “Spogulis”
Šī raidījuma mērķis ir Bībeles gaismā atspoguļot Latvijas draudzes mūsdienīgo dzīvi – to, kā dzīvo draudzes dažādās vecuma grupas.
 
Katru otro mēneša sestdienu, plkst. 20:00, ir pārraide jauniešiem “GNC Youth”. Tiešajā ēterā varat klausīties kā mūsu draudzes jauniešu kalpošanas līderi un viņu studijas viesi apspriež mūsdienu jaunatnes aktuālākās tēmas.
 
Katru ceturto mēneša sestdienu, plkst.20:00, tiešajā ēterā dzirdami bērni. Dalībnieku vidū ir arī mūsu draudzes svētdienas skolas bērni. Mēs piedāvājam vecākiem pavadīt laiku ar bērniem, kopā kausoties raidījumu “Spogulis”. Jūs varat dzert tēju, zīmēt vai kaut ko veidot un pēc raidījuma apspriest dzirdēto, kā arī atbildēt uz bērna jautāumiem. Ticam, ka tas jūsu attiecības tikai nostiprinās!
 
Bet katra mēneša trešajā pirmdienā, plkst.20:30, kā līdz šim, varat dzirdēt mācītāju Mihailu raidījumā “Atvērtās debesis”.
 

Read more...

BĪBELES SKOLA „LABĀ VĒSTS”

2018.-2019. mācību gads   Otrā pusgada tēma: Prāta atjaunošana   Dievs mūs aicina atjaunot savu prātu: „pārvērtieties, atjaunodamies savā garā…”(Rom.12:2)   Ja prāts nav atjaunots, tas ir pārpildīts ar satraukumu, bailēm, izkropļotiem priekšstatiem, kuri ielaiž postošos procesus smadzenēs un miesā. Ja mēs savu uzmanību veltīsim Dieva Vārdam, mēs sāksim domāt un pieņemt lēmumus saskaņā ar Dievu, kā rezultātā mēs būsim veseli gan garā, gan miesā. Atjaunot prātu – tas ir padziļināt garīgo patiesību sapratni un veidot savu pārliecību saskaņā ar Dieva Vārdu.   Nodarbības notiek: svētdienās no plkst. 9.00 – 10.00 mazajā zālē atkārtojums trešdienās no plkst. 18.30 mazajā zālē   Ja svētdienās nodarbību laikā jums nepieciešams pieskatīt pirmskolas vecuma bērnu, lūdzu, piesakiet bērna vārdu, uzvārdu un vecumu, atsūtot šo informāciju vai piezvanot pa tālr.: 26375727 (informācijas stends).

 

Read more...

JAUNIEŠU DIEVKALPOJUMI

08.jūnijā, sestdien

Jaunatne – tā ir mūsu tagadne! Mēs negaidām, kad iestāsies īpašais brīdis: viņi pieaugs vai beigs savas mācības. Mēs ticam, ka Dievs grib un var viņus izmantot jau šodien, lai izpaustos Viņa slava! Jaunos cilvēkus vecumā no 14 līdz 25 gadiem aicinām uz jauniešu kalpošanu, kuras notiek sestdienās no pl. 18:00 līdz 20:00 Jauniešu istabā. Tas ir īpašs kopābūšanas, uzmundrinājuma un vadības audzināšanas laiks. Nedēļas ietvaros ir vēl citi notikumi, kad mēs laiku pavadām kopā.

Sēko mums:
 
 
 

Read more...

KURSS „TICĪBAS PAMATI”

Visiem, kas vēlas dziļāk izprast kristīgās ticības  būtību, iegūt bībelisku pārliecību un rast atbildes uz citiem jautājumiem, sākot ar 5.janvāri speciālais kurss „Ticības pamati”.

Kurss sevī ietver 12 nodarbības.
 
Nodarbības katru svētdienu Baltajā zālē no plkst. 14.00 līdz 14.40.
 
 

Kursa tēmas:

 
 • Ko nozīmē svētums un grēks?
 • Kas ir Dievs?
 • Kādēļ ticība ir svarīga?
 • Kāds ir ticīga cilvēka mērķis?
 • Kādēļ nepieciešamas kristības?
 • Kā var lūgt?
 • Kā iemācīties pieņemt Dieva svētības?
 • Kādēļ mēs godājam Dievu?
 • Kā vadīt un kā pakļauties?
 • Ko nozīmē kristīgā ģimene?
 • Kādēļ Draudze?
 • Un citi.
 
Papildus informācijai tālr.: 67802150.
 

Read more...

KURSS „PĀRVĒRTĪBAS”

„Pārvērtības”- kurss pusaudžiem un jauniešiem

 

„Bet mēs visi, atsegtām sejām, Dieva godību redzēdami kā spogulī, topam pārvērsti Viņa paša līdzībā no spožuma uz spožumu. To dara Tā Kunga Gars”. (2.Kor. 3:18)

 

Kursa galvenais mērķis: audzināt Kristus mācekli, kurš dzīvo harmonisku kristīgo dzīvi, izplata labo vēsti par Dieva žēlastību un kurš apzinās savu individuālo aicinājumu Kristū.

 

Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā atsevišķās grupās meitenēm un zēniem:

 • 15 – 19 gadīgām meitenēm nodarbības notiek sestdienās plkst. 14.00 Baltajā zālē, grupas vadītāja Jeļena (mob. 27097664).
 • 12 – 15 gadīgām meitenēm nodarbības notiek sestdienās plkst. 16.00 Baltajā zālē, grupas vadītāja Gaļina (mob. 29954357).
 • 13 – 17 gadīgajiem zēniem tikšanās svētdienās plkst. 14.00 Zaļajā zālē, grupas vadītājs Dans (mob. 27095016).
 • 15 – 18 gadīgajiem zēniem tikšanās pēc iepriekšējas vienošanās, grupas vadītājs Kristofers (mob. 27095021).
 

Uzmanību! Laiks un vieta var mainīties, tādēļ, lūdzu, ar grupas vadītāju sazinieties iepriekš!

 

Kursa „Pārvērtības” tēmas:

 1. nodarbība – Ievads
 2. nodarbība – Dieva Vārds
 3. nodarbība – Dieva daba
 4. nodarbība – Taisnības dāvana
 5. nodarbība – Jauna radība
 6. nodarbība – Svētā Gara dāvana
 7. nodarbība – Pārveidotais prāts
 8. nodarbība – Pārveidotā miesa
 9. nodarbība – Pārveidotā sabiedrība (kopiena)
 10. nodarbība – Kur notiek pārvērtības
 11. nodarbība – Pārveidojot pasauli
 12. nodarbība – Noslēgums
 
 
Aicinām visus interesentus pievienoties šīm aizrautīgajām nodarbībām, un jūs noteikti pārdzīvosiet pārvērtības savā garīgajā dzīvē!
 

Read more...

ALFA-KURSS

Alfa – tas ir interaktīvs kurss, kurš palīdzēs iepazīt kristīgās ticības pamatus brīvā formā. Kurss ir domāts katram, kas meklē dzīves jēgu, vēlas saprast – kāda ir kristietības jēga vai varbūt ir tikko kā uzsācis savu ceļu ar Dievu. Tā ir 11 nedēļu tikšanās patīkamā, draudzīgā atmosfērā. Tā ir iespēja uzdot jautājumus, baudīt tēju un gardas vakariņas, interesantas diskusijas. Tā ir jaunu zināšanu apguve un iepazīšanās – lūk, kas sagaida dalībniekus!
 
 
 
Alfa kurss nosacīti dalās 2 daļās:
• Alfa vakari otrdienās no plkst. 19:00 – 21:00;
• Alfa izbrauciens – ārpus pilsētas robežām viesu namā uz 1 vai 2 dienām. Abas daļas ir vienlīdz svarīgas un interesantas. Kurss notiks sākot no 17. septembra – mūsu draudzes Mazajā zālē otrdienās no 19:00 – 21:00.
 
Reģistrācija ir atvērta jau šobrīd: 26181483 (Valentīna Dmitruka) Aicinām piedalīties visu vecumu un konfesiju cilvēkus, kas meklē atbildes uz dzīvībai svarīgiem jautājumiem. Alfa kurss palīdzēs atrast šīs atbildes!

Read more...