GAVĒŅA UN LŪGŠANAS LAIKS

21 dienas
10. – 31. janvāris
 
Jauno gadu mūsu draudze sāk ar gavēņa un lūgšanu laiku. Svarīgi atcerēties, ka gavēnis – tas ir brīvprātīga atteikšanās no kaut kā pasaulīgajā dzīvē, lai notiktu pārmaiņas garīgajā pasaulē. Gavēnis – laiks, kad parādīt mūsu neatlaidību un pastāvību Dieva Valstībai.
 
 
Šis citāts lai motivē un iedvesmo mūs šajā laikā:
 
“Tāpēc arī mēs kopš tās dienas, kad esam par to dzirdējuši, pastāvīgi piesaucam Dievu savās lūgšanās, lai jūs, bagātīgi apveltīti ar garīgu gudrību un atziņu, visā pilnībā izprastu Viņa gribu. Tad jūsu dzīve būs mūsu Kunga cienīga un Viņam viscaur patīkama, un jūs nesīsit augļus ar visāda veida labiem darbiem un pieaugsit Dieva atziņā. Bet Viņš Savā godības varenībā jūs bagātīgi apveltīs ar spēku būt izturīgiem un pacietīgiem, un jūs ar prieku pateiksities Tēvam, kas jūs darījis cienīgus dabūt savu tiesu pie svētajo mantojuma gaismā.” (Kolosiešiem 1:9-12)
 
Šī Rakstu vieta ir piesātināta ar īpašu garīgo jēgu. Katra apgalvojuma dziļums, ko mēs tajā atrodam, ietver sevī visas mūsdienu, gan draudzes, gan arī katra ikviena, vajadzības.
 
Būsim vienoti un pastāvīgi savos centienos!
 
 

Read more...

SVĒTDIENAS DIEVKALPOJUMI (no 15.novembra līdz 11.janvārim)

Dārgie brāļi un māsas!
 
Sākot ar 15.novembri mums atkal ir iespējams atjaunot klātienes svētdienas dievkalpojumus un citus pasākumus mūsu draudzes dzīvē.
 
 
 
 
Šajā nolūkā mums nepieciešams ievērot mūsu valstī noteikto kārtību:
 • Dievkalpojumu iespējams apmeklēt, ja jums ir digitālais COVID-19 sertifikāts un jūsu personu apliecinošs dokuments (ID karte, pase), kurus jums lūgsim uzrādīt ienākot Kristīgajā centrā “Labā vēsts”.
 • Visi pareizi lieto sejas maskas un dezinficē rokas.
 • Blakus esošajās sēdvietās drīkst sēdēt 2 cilvēki, ar nosacījumu, ka sēdvietas atrodas pamīšus. Vienam cilvēkam – ne mazāk kā 15 kv.m
 
Draudzes locekļiem, kam dotajā brīdī nav iespējams apmeklēt draudzi klātienē:
 • Svētdienas dievkalpojums pieejams ONLINE. Gaidām uz tikšanos tiešajā ēterā mūsu kanālos  YouTube un Facebook svētdienās plkst. 11.oo.
 • Individuāli apmeklējumi draudzē: pārrunas un lūgšanas kopā ar kalpotājiem. Ar nosacījumu, ka saruna ilgst ne vairāk kā 15 min. un norit laikā, kad nav dievkalpojums.
 • Individuāliem apmeklējumiem laiks: svētdienās no plkst. 13.oo līdz 14.oo un darba dienās – pēc iepriekšējas pieteikšanās.
 
Svētdienas skola atjauno klātienes nodarbības:
 • Apmeklēt nodarbības var skolēni, kuriem ir digitālais COVID-19 sertifikāts vai negatīvs testa rezultāts.
 • Pirmskolas audzēkņiem tests nav nepieciešams.
 • Visi sejas maskas lieto pareizi un ievēro kopējos drošības nosacījumus.
 
ONLINE svētdienas skola, kā iepriekš, būs pieejama tiem, kuriem kādu iemeslu dēļ nebūs iespējms būt draudzē svētdienās. Gaidām jūs ik svētdienas platformā ZOOM plkst.12.oo:
Meeting ID: 858 624 1381
Passcode: 1
 
Par šīm un sekojošām iespējām būt kopā un turpināt atbalstīt vienam otru mēs jums ziņosim papildus!
 
Mīlestībā un lūgšanās par katru, Draudzes “Labā vēsts” kalpotāju komanda
 
 

Read more...

ALFA KURSS TIEŠSAISTĒ NO 17.JANVĀRA

Ja Jūs tikai nesen esiet sācis apmeklēt dievkalpojumus vai vienkārši vēlaties vairāk uzzināt par Jēzu un kristietību, aicinām Jūs piedalīties Alfa-kurss nodarbībās. Tās ir tikšanās, kuras veltītas kristīgās ticības pamatu apguvei un šobrīd notiek tiešsaistē.
Alfa-kurss sevī ietver 13 tikšanās, kur katrā no tām aplūkojam tēmas, kuras atbild uz tādiem jautājumiem, kā “Kas ir Jēzus?”, “Kādēļ un kā lūgt?” un “Kā notiek Dieva vadība?”.
 
 
Šis ir lielisks veids kā uzzināt vairāk par ticību, Dievu, Bībeli, lūgšanām, dzīves jēgu un par daudz ko citu. Pārrunu laikā varēsiet dalīties domās ar citiem nodarbību dalībniekiem, kā arī uzdot jebkuru Jūs interesējošo jautājumu.
Laipni aicinām uz Alfa kursu tiešsaistē!
 
Lai saņemtu piekļuvi dalībai Alfa kursā tiešsaistē, lūdzu, aizpildiet VEIDLAPU
 
Papildu informācija par tālruni: +371 26181483
 

Read more...

LŪGŠANA PAR VAJADZĪBĀM?

Nesiet cits cita nastas, tā jūs piepildīsit Kristus likumu. (Vēstule galatiešiem 6:2)
 
 
 
 
 
 
 
 
Dārgie brāļi un māsas, mēs ar jums, būdami vietējās draudzes locekļi, vienlaicīgi esam arī viena garīgā ģimene. Ko nozīmē ģimene? Dalīties gan priekos, gan bēdās. Zinām, ka jebkurā brīdī mums ir iespēja nākt Dieva priekšā, lai saņemtu žēlastību un iegūtu svētību savlaicīgai palīdzībai. Ne vienmēr pietiek spēka pat tam mazākajam izaicinājumam, par kuru raksta apustulis Pāvils, kad tu cīņā esi viens. (Ebrejiem 4:16)
 
Tādēļ mēs iedrošinām jūs:
 • sūtiet savas lūgšanu vajadzības, aizpildot zemāk esošo veidlapu,
 • dalieties ar savām liecībām, lai slavētu mūsu Kunga vārdu.
 
Mēs vēlamies lūgt kopā ar jums un par jums – šī ir tās mīlestības izpausme, kuru Pestītājs mums ir novēlējis vienam pret otru!
 
Draudzes “Labā vēsts” kalpotāji
 
 

Read more...

IESPĒJA KALPOT

Dārgie brāļi un māsas!
 
Pateicamies par līdzdalību draudzes “Labā vēsts” dzīvē!
Pateicoties jūsu līdzdalībai Dieva Vārds tiek sludināts un izplatās cilvēku dzīvēs!
 
 
 
 
 
 • Šajā sadaļā mēs sniegsim jums informāciju par tām iespējām, kādā veidā kalpot un praktiski palīdzēt mūsu draudzē.
 • Visa gada garumā draudzei nepieciešami cilvēki, kas ir gatavi ziedot savu laiku, lai uzturētu kārtībā mūsu puķudobes un zālāju.
 • Mēs aicinām jūs pievienoties lielās zāles sakopšanā. Reizi nedēļā ir nepieciešams zāli uzkopt ar putekļu sūcēju, lai godam sagatavotos svētdienas dievkalpojumam.
 • Mēs priecāsimies redzēt jaunus cilvēkus mediju komandā! Mūsu darbinieki, kuriem ir liela pieredze šajā jomā, iemācīs jums rīkoties ar modernajām multimediju tehnoloģijām.
 
Ja jums ir radusies vēlēšanās un ir iespējams kalpot Kungam un Viņa draudzei – zvaniet mums pa tel. 26150933.
Lai Dievs jūs svētī!
 
“Tad nu nepiekusīsim, labu darīdami, jo savā laikā mēs pļausim, ja nepagursim”. Galatiešiem 6:9.

Read more...

KRISTĪGAIS RADIO

Radio pārraide “Spogulis”
Šī raidījuma mērķis ir Bībeles gaismā atspoguļot Latvijas draudzes mūsdienīgo dzīvi – to, kā dzīvo draudzes dažādās vecuma grupas.
 
Katru otro mēneša sestdienu, plkst. 20:00, ir pārraide jauniešiem “GNC Youth”. Tiešajā ēterā varat klausīties kā mūsu draudzes jauniešu kalpošanas līderi un viņu studijas viesi apspriež mūsdienu jaunatnes aktuālākās tēmas.
 
Katru ceturto mēneša sestdienu, plkst.20:00, tiešajā ēterā dzirdami bērni. Dalībnieku vidū ir arī mūsu draudzes svētdienas skolas bērni. Mēs piedāvājam vecākiem pavadīt laiku ar bērniem, kopā kausoties raidījumu “Spogulis”. Jūs varat dzert tēju, zīmēt vai kaut ko veidot un pēc raidījuma apspriest dzirdēto, kā arī atbildēt uz bērna jautāumiem. Ticam, ka tas jūsu attiecības tikai nostiprinās!
 
Bet katra mēneša trešajā pirmdienā, plkst.20:30, kā līdz šim, varat dzirdēt mācītāju Mihailu raidījumā “Atvērtās debesis”.
 

Read more...

JAUNIEŠU DIEVKALPOJUMI

 

Jaunatne – tā ir mūsu tagadne! Mēs negaidām, kad iestāsies īpašais brīdis: viņi pieaugs vai beigs savas mācības. Mēs ticam, ka Dievs grib un var viņus izmantot jau šodien, lai izpaustos Viņa slava! Jaunos cilvēkus vecumā no 14 līdz 25 gadiem aicinām uz jauniešu kalpošanu, kuras notiek sestdienās no pl. 17:00 līdz 19:00 Jauniešu istabā. Tas ir īpašs kopābūšanas, uzmundrinājuma un vadības audzināšanas laiks. Nedēļas ietvaros ir vēl citi notikumi, kad mēs laiku pavadām kopā.

Sēko mums:
 
 
 

Read more...

KURSS „TICĪBAS PAMATI”

Visiem, kas vēlas dziļāk izprast kristīgās ticības  būtību, iegūt bībelisku pārliecību un rast atbildes uz citiem jautājumiem, sākot ar 5.janvāri speciālais kurss „Ticības pamati”.

Kurss sevī ietver 12 nodarbības.
 
Nodarbības katru svētdienu Baltajā zālē no plkst. 14.00 līdz 14.40.
 
 

Kursa tēmas:

 
 • Ko nozīmē svētums un grēks?
 • Kas ir Dievs?
 • Kādēļ ticība ir svarīga?
 • Kāds ir ticīga cilvēka mērķis?
 • Kādēļ nepieciešamas kristības?
 • Kā var lūgt?
 • Kā iemācīties pieņemt Dieva svētības?
 • Kādēļ mēs godājam Dievu?
 • Kā vadīt un kā pakļauties?
 • Ko nozīmē kristīgā ģimene?
 • Kādēļ Draudze?
 • Un citi.
 
Papildus informācijai tālr.: 67802150.
 

Read more...

KURSS „PĀRVĒRTĪBAS”

„Pārvērtības”- kurss pusaudžiem un jauniešiem

 

„Bet mēs visi, atsegtām sejām, Dieva godību redzēdami kā spogulī, topam pārvērsti Viņa paša līdzībā no spožuma uz spožumu. To dara Tā Kunga Gars”. (2.Kor. 3:18)

 

Kursa galvenais mērķis: audzināt Kristus mācekli, kurš dzīvo harmonisku kristīgo dzīvi, izplata labo vēsti par Dieva žēlastību un kurš apzinās savu individuālo aicinājumu Kristū.

 

Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā atsevišķās grupās meitenēm un zēniem:

 • 15 – 19 gadīgām meitenēm nodarbības notiek sestdienās plkst. 14.00 Baltajā zālē, grupas vadītāja Jeļena (mob. 27097664).
 • 12 – 15 gadīgām meitenēm nodarbības notiek sestdienās plkst. 16.00 Baltajā zālē, grupas vadītāja Gaļina (mob. 29954357).
 • 13 – 17 gadīgajiem zēniem tikšanās svētdienās plkst. 14.00 Zaļajā zālē, grupas vadītājs Dans (mob. 27095016).
 • 15 – 18 gadīgajiem zēniem tikšanās pēc iepriekšējas vienošanās, grupas vadītājs Kristofers (mob. 27095021).
 

Uzmanību! Laiks un vieta var mainīties, tādēļ, lūdzu, ar grupas vadītāju sazinieties iepriekš!

 

Kursa „Pārvērtības” tēmas:

 1. nodarbība – Ievads
 2. nodarbība – Dieva Vārds
 3. nodarbība – Dieva daba
 4. nodarbība – Taisnības dāvana
 5. nodarbība – Jauna radība
 6. nodarbība – Svētā Gara dāvana
 7. nodarbība – Pārveidotais prāts
 8. nodarbība – Pārveidotā miesa
 9. nodarbība – Pārveidotā sabiedrība (kopiena)
 10. nodarbība – Kur notiek pārvērtības
 11. nodarbība – Pārveidojot pasauli
 12. nodarbība – Noslēgums
 
 
Aicinām visus interesentus pievienoties šīm aizrautīgajām nodarbībām, un jūs noteikti pārdzīvosiet pārvērtības savā garīgajā dzīvē!
 

Read more...