NOMETNES – 2019.GADA SEZONA

PUZZLE – šajā gadā mūsu nometnes dalībniekiem mēs esam sagatavojuši puzzles gabaliņus, kurus saliekot, viņi varēs atskatīties uz savu dzīvi, kā uz lielu bildi, tuvāk uzzināt tās Autoru un padomāt par savām attiecībām ar Viņu!
Mēs piedāvājam plašu radošo darbnīcu izvēli, īpašās dienas: pārgājieni, gadatirgus, lomu spēles, nakts spēles, vakari pie ugunskura – visu jau neuzskaitīsi!
Nometnes noritēs ārpus pilsētas, dabā, kura palīdz izvairīties no pilsētas trauksmainības, mobilajiem telefoniem un interneta. Nometne – tā ir iespēja atcerēties dzīvo savstarpējo attiecību prieku, satikt jaunus draugus.
Nometne – tas ir noteikt laiks un vieta, tai ir sākums un ir beigas, bet pieredze, draudzība un atklāsmes, kas saņemtas nometnē, paliek uz visu mūžu.
 
“Pērlīte” – Gančauskas
Laiks: 7. – 13. jūlijs
Dalībnieku vecums: 7 – 12 gadi
Šogad bērnu maiņā ir ierobežots skaits dalībniekiem, kas nedzīvo Rīgā.
Steidzieties pieteikties!
 
 
“Impulse Camp” – Lēdmane
Laiks: 21. – 27. jūlijs
Dalībnieku vecums: 13 – 17 gadi
 
Pieteikšanās bērnu un pusaudžu maiņās jau sākusies!
Ceļazīmes cena – 130 EUR.
 
Informācija pa tālr. 29481471 (Darja Kuzņecova)

Read more...

ŪDENS KRISTĪBAS

Kas tic un top kristīts, tas tiks izglābts, bet, kas netic, tiks pazudināts. (Marka 16:16)
 
Draugi, ja jūs sen ilgojieties pieņemt ūdens kristības, tad jums ir šī iespēja! Ūdens kristības draudzē notiks 23.jūnijā. Ja jūs vēlieties pieņemt ūdens kristības, lūdzu piesakieties informācijas stendā svētdien vai piezvaniet pa tālruni: 27655627 (Andrejs)
 

Pievērsiet uzmanību, ka visiem, kas vēlas pieņemt ūdens kristības, noteikti nepieciešams ierasties uz ievada pārrunām, kuras notiks 26.maijā pl. 14:00 Zaļajā zālē.


Read more...

VASARAS FESTIVĀLS PURVCIEMĀ

No 11. līdz 15. jūnijam mūsu draudzes teritorijā notiks Vasaras festivāls.
 
Programma bērniem “PUZZLE”
Tā ir aizraujoša interaktīva programma bērniem no 6 līdz 12 gadu vecumam.
Norises dienas: 11. – 14. jūnijs
Norises laiks: pl. 10:00 – 14:00
 
 
 
Katru dienu mūsu programmā lielā sporta spēle, meistarklases un ‘Vēstures laiks”, kad mūsu dalībnieki varēs iepazīt dažus Bībeles varoņus un tām dzīves mācībām, kuras sevī glabā Bībele!
 
Meistarklases:
– “Laboratorija”
– “Radošā darbnīca”
– “Cirka skola”
– “Runājam un dziedam angliski”
 
Lai piedalītos šajā festivālā, nepieciešams pieteikties iepriekš līdz 9.jūnijam:
 
 
 
 
Vakara programma visiem
Norises dienas: 11. – 14. jūnijs
Norises laiks: pl. 18:00 – 21:00
Aicinām Purvciema iedzīvotājus un visus, kuri vēlas patīkami pavadīt vakaru.
 
Programmā:
– Dzīvā mūzika
– Konkursi
– Piepūšamās atrakcijas
– Cienasts
 
 
Ģimenes pikniks – 15. jūnijs
Vasaras festivāla nedēļas noslēgumā visa mūsu rajona lielie ģimenes svētki:
pl. 17:00 – 18:00 – stafete
pl. 18:00 – 21:00 – dzīvā mūzika, pikniks
 
Brīvdabas kino seanss – filma “Jēzus”
Kinoseanss notiks, ja to atļaus laika apstākļi, piektdien vai sestdien no pl. 21:00 – 23:00.
 
 
Ieeja brīva!
 

Read more...

SLUDINA RIKS RENNERS

Bībele nosauc mūs par gudriem, kad mēs cenšamies sasniegt Dieva patiesības, kas dod mums dzīvību. (skat. Salamana pamācības 15:31)
 
2.jūnijā Riks Renners viesosies un ar mums dalīsies ar Dieva Vārdu.
 

Ikviens Rika Rennera sprediķis palīdz klausītājiem atklāt kaut ko jaunu un svarīgu priekš sevis, pat vislabāk zināmajās Bībeles patiesībās. Saplānojiet savu laiku un nepalaidiet garām šo dievkalpojumu!


Read more...

BĒRNU IESVĒTĪBAS

Bet Jēzus sacīja: “Laidiet bērniņus un neliedziet tiem pie Manis nākt, jo tādiem pieder Debesu valstība.”

(Mateja 19:14)
 
Bērni ir liels prieks un svētība. Ar viņu ienākšanu ģimenē, vecāki uzņemas lielu atbildību, ieskaitot atbildību par bērnu audzināšanu atbilstoši Dieva patiesībām, nododot nākošajām paaudzēm to, ko zina viņu māte un tēvs par Mūsu Kungu, Viņa spēku un brīnumiem. (Psalms 77)
 
12.maijā mūsu draudzē notiks Bērnu iesvētības svētki. Un tas ir ne tikai svētības lūgsna par jūsu dēlu vai meitu, bet, pirmām kārtām, paziņojums par jūsu lēmumu audzināt bērnu atbilstoši tām vērtībām, kas ietverta Dieva Vārdā!
 

Ja jūsu ģimenē ir mazulis, kurš vēl nav sasniedzis viena gada vecumu, un jūs vēlaties viņu iesvētīt, lūdzu pierakstieties, piezvanot pa tālruni 29481471 (Darja Kuzņecova)

 

Read more...

KRISTĪGAIS RADIO

Radio pārraide “Spogulis”
Šī raidījuma mērķis ir Bībeles gaismā atspoguļot Latvijas draudzes mūsdienīgo dzīvi – to, kā dzīvo draudzes dažādās vecuma grupas.
 
Katru otro mēneša sestdienu, plkst. 20:00, ir pārraide jauniešiem “GNC Youth”. Tiešajā ēterā varat klausīties kā mūsu draudzes jauniešu kalpošanas līderi un viņu studijas viesi apspriež mūsdienu jaunatnes aktuālākās tēmas.
 
Katru ceturto mēneša sestdienu, plkst.20:00, tiešajā ēterā dzirdami bērni. Dalībnieku vidū ir arī mūsu draudzes svētdienas skolas bērni. Mēs piedāvājam vecākiem pavadīt laiku ar bērniem, kopā kausoties raidījumu “Spogulis”. Jūs varat dzert tēju, zīmēt vai kaut ko veidot un pēc raidījuma apspriest dzirdēto, kā arī atbildēt uz bērna jautāumiem. Ticam, ka tas jūsu attiecības tikai nostiprinās!
 
Bet katra mēneša trešajā pirmdienā, plkst.20:30, kā līdz šim, varat dzirdēt mācītāju Mihailu raidījumā “Atvērtās debesis”.
 

Read more...

BĪBELES SKOLA „LABĀ VĒSTS”

2018.-2019. mācību gads   Otrā pusgada tēma: Prāta atjaunošana   Dievs mūs aicina atjaunot savu prātu: „pārvērtieties, atjaunodamies savā garā…”(Rom.12:2)   Ja prāts nav atjaunots, tas ir pārpildīts ar satraukumu, bailēm, izkropļotiem priekšstatiem, kuri ielaiž postošos procesus smadzenēs un miesā. Ja mēs savu uzmanību veltīsim Dieva Vārdam, mēs sāksim domāt un pieņemt lēmumus saskaņā ar Dievu, kā rezultātā mēs būsim veseli gan garā, gan miesā. Atjaunot prātu – tas ir padziļināt garīgo patiesību sapratni un veidot savu pārliecību saskaņā ar Dieva Vārdu.   Nodarbības notiek: svētdienās no plkst. 9.00 – 10.00 mazajā zālē atkārtojums trešdienās no plkst. 18.30 mazajā zālē   Ja svētdienās nodarbību laikā jums nepieciešams pieskatīt pirmskolas vecuma bērnu, lūdzu, piesakiet bērna vārdu, uzvārdu un vecumu, atsūtot šo informāciju vai piezvanot pa tālr.: 26375727 (informācijas stends).

 

Read more...

JAUNIEŠU DIEVKALPOJUMI

01.jūnijā, sestdien

Jaunatne – tā ir mūsu tagadne! Mēs negaidām, kad iestāsies īpašais brīdis: viņi pieaugs vai beigs savas mācības. Mēs ticam, ka Dievs grib un var viņus izmantot jau šodien, lai izpaustos Viņa slava! Jaunos cilvēkus vecumā no 14 līdz 25 gadiem aicinām uz jauniešu kalpošanu, kuras notiek sestdienās no pl. 17:00 līdz 19:00 Jauniešu istabā. Tas ir īpašs kopābūšanas, uzmundrinājuma un vadības audzināšanas laiks. Nedēļas ietvaros ir vēl citi notikumi, kad mēs laiku pavadām kopā.

Sēko mums:
 
 
 

Read more...

KURSS „TICĪBAS PAMATI”

Visiem, kas vēlas dziļāk izprast kristīgās ticības  būtību, iegūt bībelisku pārliecību un rast atbildes uz citiem jautājumiem, sākot ar 5.janvāri speciālais kurss „Ticības pamati”.

Kurss sevī ietver 12 nodarbības.
 
Nodarbības katru svētdienu Baltajā zālē no plkst. 14.00 līdz 14.40.
 
 

Kursa tēmas:

 
 • Ko nozīmē svētums un grēks?
 • Kas ir Dievs?
 • Kādēļ ticība ir svarīga?
 • Kāds ir ticīga cilvēka mērķis?
 • Kādēļ nepieciešamas kristības?
 • Kā var lūgt?
 • Kā iemācīties pieņemt Dieva svētības?
 • Kādēļ mēs godājam Dievu?
 • Kā vadīt un kā pakļauties?
 • Ko nozīmē kristīgā ģimene?
 • Kādēļ Draudze?
 • Un citi.
 
Papildus informācijai tālr.: 67802150.
 

Read more...

KURSS „PĀRVĒRTĪBAS”

„Pārvērtības”- kurss pusaudžiem un jauniešiem

 

„Bet mēs visi, atsegtām sejām, Dieva godību redzēdami kā spogulī, topam pārvērsti Viņa paša līdzībā no spožuma uz spožumu. To dara Tā Kunga Gars”. (2.Kor. 3:18)

 

Kursa galvenais mērķis: audzināt Kristus mācekli, kurš dzīvo harmonisku kristīgo dzīvi, izplata labo vēsti par Dieva žēlastību un kurš apzinās savu individuālo aicinājumu Kristū.

 

Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā atsevišķās grupās meitenēm un zēniem:

 • 15 – 19 gadīgām meitenēm nodarbības notiek sestdienās plkst. 14.00 Baltajā zālē, grupas vadītāja Jeļena (mob. 27097664).
 • 12 – 15 gadīgām meitenēm nodarbības notiek sestdienās plkst. 16.00 Baltajā zālē, grupas vadītāja Gaļina (mob. 29954357).
 • 13 – 17 gadīgajiem zēniem tikšanās svētdienās plkst. 14.00 Zaļajā zālē, grupas vadītājs Dans (mob. 27095016).
 • 15 – 18 gadīgajiem zēniem tikšanās pēc iepriekšējas vienošanās, grupas vadītājs Kristofers (mob. 27095021).
 

Uzmanību! Laiks un vieta var mainīties, tādēļ, lūdzu, ar grupas vadītāju sazinieties iepriekš!

 

Kursa „Pārvērtības” tēmas:

 1. nodarbība – Ievads
 2. nodarbība – Dieva Vārds
 3. nodarbība – Dieva daba
 4. nodarbība – Taisnības dāvana
 5. nodarbība – Jauna radība
 6. nodarbība – Svētā Gara dāvana
 7. nodarbība – Pārveidotais prāts
 8. nodarbība – Pārveidotā miesa
 9. nodarbība – Pārveidotā sabiedrība (kopiena)
 10. nodarbība – Kur notiek pārvērtības
 11. nodarbība – Pārveidojot pasauli
 12. nodarbība – Noslēgums
 
 
Aicinām visus interesentus pievienoties šīm aizrautīgajām nodarbībām, un jūs noteikti pārdzīvosiet pārvērtības savā garīgajā dzīvē!
 

Read more...