IZMAIŅAS ĀRKĀRTAS SITUĀCIJAS LAIKĀ

Līdz 9.jūnijam kristīgajā draudzē “Labā vēsts”, lai izvairītos no cilvēku pulcēšanās lielā skaitā, svētdienas dievkalpojumu apmeklējumi laikā no plkst. 9:00 līdz 13:00, kura laikā tiks ievēroti visi distancēšanās un dezinficēšanas noteikumi.
Lai tiktu izpildīti noteiktās kārtības nosacījumi, mēs lūdzam: pārliecinieties, ka jums nav nekādas saslimšanas pazīmes, palikt mājās, ja atrodieties Covid-19 riska grupā.
Ēkas iekštelpās nepieciešams:
 • Ievērot fiziskās distancēšanās nosacījumu – 2 metri
 • Pielietot dezinficēšanās līdzekļus
 • Būt atbildīgiem par bērnu distancēšanās nosacījumu ievērošanu, ja esiet izlēmuši ierasties kopā ar bērniem
 
 
Mūsu tiešsaistes pasākumi:
 
Svētdienas dievkalpojumi tiešsaistē pl.11:00
Pievienojieties internetā mums ar visu ģimeni, ar draugiem vai mazo grupu. Mums būs slavēšana, Dieva Vārds un lūgšana.
 
 
 
Svētdienas skola tiešsaistē Skaties mācības ar uzdevumiem trīs reizes nedēļā:
 • YouTube kanālā
 • Vai Facebook lapā
 
Mājas grupas
Sazinieties ar savas mājas grupas vadītāju un uzziniet, kā tā norit jaunajos apstākļos. Mājas grupu sarakstu jūs atradīsiet draudzes mājaslapā.
 
 
 
Draudzes ikdienas kopējā lūgšana pl. 20:30
Katru dienu no pl. 20:30 līdz 20:45 piedāvājam visai mūsu draudzes saimei lūgt vienam par otru, par mūsu draudzi, par mūsu valsti, par Dieva aizsardzību tautai, par gudrību valdībai.
 
 
 
Lūgšanu atbalsts tiešsaistē
Ja jums nepieciešama lūgšana, rakstiet mums un mēs lūgsim kopā ar jums: church@goodnews.lv vai komentāros mūsu draudzes Facebook lapā:
 
 
 
Pārdomas katrai dienai. Patiesību pērles no grieķu valodas – tās ir 366 pērles no Dieva dārgumu krātuves, kas sagatavotas draudzes mājaslapā jaunā, ērtā formātā īpaši jums.
 
 
 
Esiet svētīti un drošībā mūsu Kunga rokās, Kurš vakar, šodien un mūžīgi Tas Pats! Saglabājiet mieru un nesiet cilvēkiem cerību!
Kā arī, esiet paraugs citiem: pildiet ārsta norādījumus un drošības pasākumus, saprotot, ka līdz ar to mēs pasargājam no briesmām sevi un apkārtējos.

Read more...

VIENOSIMIES LŪGŠANĀ

Dārgie brāļi un māsas!
Neskatoties un neparasto situāciju visā pasaulē un mūsu zemē, mēs turpinām palikt cerībā uz Dievu, uzticoties Viņam un paļaujoties uz Viņu.
Mūsu mērķis – ir paļāvība uz Dievu un kalpošana Viņam, grēcinieku pestīšana, Viņa Draudzes izveide un rūpes vienam par otru jebkurā situācijā.
 
 
 
 
Katru dienu no pl. 20:30 līdz 20:45 mēs piedāvājam visai mūsu draudzes saimei lūgt vienam par otru, par mūsu draudzi, par mūsu valsti, par Dieva aizsardzību tautai, par gudrību valdībai.
 
Tiešām, Tu, ak, Kungs, esi mans patvērums! Visuaugstāko tu esi izraudzījis sev par aizsargu. Nekāds ļaunums tev nenotiks, nedz kāda nediena tuvosies tavai teltij; Psalms 91:9-10.

Read more...

KRISTĪGAIS RADIO

Radio pārraide “Spogulis”
Šī raidījuma mērķis ir Bībeles gaismā atspoguļot Latvijas draudzes mūsdienīgo dzīvi – to, kā dzīvo draudzes dažādās vecuma grupas.
 
Katru otro mēneša sestdienu, plkst. 20:00, ir pārraide jauniešiem “GNC Youth”. Tiešajā ēterā varat klausīties kā mūsu draudzes jauniešu kalpošanas līderi un viņu studijas viesi apspriež mūsdienu jaunatnes aktuālākās tēmas.
 
Katru ceturto mēneša sestdienu, plkst.20:00, tiešajā ēterā dzirdami bērni. Dalībnieku vidū ir arī mūsu draudzes svētdienas skolas bērni. Mēs piedāvājam vecākiem pavadīt laiku ar bērniem, kopā kausoties raidījumu “Spogulis”. Jūs varat dzert tēju, zīmēt vai kaut ko veidot un pēc raidījuma apspriest dzirdēto, kā arī atbildēt uz bērna jautāumiem. Ticam, ka tas jūsu attiecības tikai nostiprinās!
 
Bet katra mēneša trešajā pirmdienā, plkst.20:30, kā līdz šim, varat dzirdēt mācītāju Mihailu raidījumā “Atvērtās debesis”.
 

Read more...

JAUNIEŠU DIEVKALPOJUMI

 

Jaunatne – tā ir mūsu tagadne! Mēs negaidām, kad iestāsies īpašais brīdis: viņi pieaugs vai beigs savas mācības. Mēs ticam, ka Dievs grib un var viņus izmantot jau šodien, lai izpaustos Viņa slava! Jaunos cilvēkus vecumā no 14 līdz 25 gadiem aicinām uz jauniešu kalpošanu, kuras notiek sestdienās no pl. 17:00 līdz 19:00 Jauniešu istabā. Tas ir īpašs kopābūšanas, uzmundrinājuma un vadības audzināšanas laiks. Nedēļas ietvaros ir vēl citi notikumi, kad mēs laiku pavadām kopā.

Sēko mums:
 
 
 

Read more...

KURSS „TICĪBAS PAMATI”

Visiem, kas vēlas dziļāk izprast kristīgās ticības  būtību, iegūt bībelisku pārliecību un rast atbildes uz citiem jautājumiem, sākot ar 5.janvāri speciālais kurss „Ticības pamati”.

Kurss sevī ietver 12 nodarbības.
 
Nodarbības katru svētdienu Baltajā zālē no plkst. 14.00 līdz 14.40.
 
 

Kursa tēmas:

 
 • Ko nozīmē svētums un grēks?
 • Kas ir Dievs?
 • Kādēļ ticība ir svarīga?
 • Kāds ir ticīga cilvēka mērķis?
 • Kādēļ nepieciešamas kristības?
 • Kā var lūgt?
 • Kā iemācīties pieņemt Dieva svētības?
 • Kādēļ mēs godājam Dievu?
 • Kā vadīt un kā pakļauties?
 • Ko nozīmē kristīgā ģimene?
 • Kādēļ Draudze?
 • Un citi.
 
Papildus informācijai tālr.: 67802150.
 

Read more...

KURSS „PĀRVĒRTĪBAS”

„Pārvērtības”- kurss pusaudžiem un jauniešiem

 

„Bet mēs visi, atsegtām sejām, Dieva godību redzēdami kā spogulī, topam pārvērsti Viņa paša līdzībā no spožuma uz spožumu. To dara Tā Kunga Gars”. (2.Kor. 3:18)

 

Kursa galvenais mērķis: audzināt Kristus mācekli, kurš dzīvo harmonisku kristīgo dzīvi, izplata labo vēsti par Dieva žēlastību un kurš apzinās savu individuālo aicinājumu Kristū.

 

Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā atsevišķās grupās meitenēm un zēniem:

 • 15 – 19 gadīgām meitenēm nodarbības notiek sestdienās plkst. 14.00 Baltajā zālē, grupas vadītāja Jeļena (mob. 27097664).
 • 12 – 15 gadīgām meitenēm nodarbības notiek sestdienās plkst. 16.00 Baltajā zālē, grupas vadītāja Gaļina (mob. 29954357).
 • 13 – 17 gadīgajiem zēniem tikšanās svētdienās plkst. 14.00 Zaļajā zālē, grupas vadītājs Dans (mob. 27095016).
 • 15 – 18 gadīgajiem zēniem tikšanās pēc iepriekšējas vienošanās, grupas vadītājs Kristofers (mob. 27095021).
 

Uzmanību! Laiks un vieta var mainīties, tādēļ, lūdzu, ar grupas vadītāju sazinieties iepriekš!

 

Kursa „Pārvērtības” tēmas:

 1. nodarbība – Ievads
 2. nodarbība – Dieva Vārds
 3. nodarbība – Dieva daba
 4. nodarbība – Taisnības dāvana
 5. nodarbība – Jauna radība
 6. nodarbība – Svētā Gara dāvana
 7. nodarbība – Pārveidotais prāts
 8. nodarbība – Pārveidotā miesa
 9. nodarbība – Pārveidotā sabiedrība (kopiena)
 10. nodarbība – Kur notiek pārvērtības
 11. nodarbība – Pārveidojot pasauli
 12. nodarbība – Noslēgums
 
 
Aicinām visus interesentus pievienoties šīm aizrautīgajām nodarbībām, un jūs noteikti pārdzīvosiet pārvērtības savā garīgajā dzīvē!
 

Read more...

ALFA-KURSS

Alfa – tas ir interaktīvs kurss, kurš palīdzēs iepazīt kristīgās ticības pamatus brīvā formā. Kurss ir domāts katram, kas meklē dzīves jēgu, vēlas saprast – kāda ir kristietības jēga vai varbūt ir tikko kā uzsācis savu ceļu ar Dievu. Tā ir 11 nedēļu tikšanās patīkamā, draudzīgā atmosfērā. Tā ir iespēja uzdot jautājumus, baudīt tēju un gardas vakariņas, interesantas diskusijas. Tā ir jaunu zināšanu apguve un iepazīšanās – lūk, kas sagaida dalībniekus!
 
 
 
Alfa kurss nosacīti dalās 2 daļās:
• Alfa vakari otrdienās no plkst. 19:00 – 21:00;
• Alfa izbrauciens – ārpus pilsētas robežām viesu namā uz 1 vai 2 dienām.
 
Abas daļas ir vienlīdz svarīgas un interesantas. Kurss notiks sākot no 28.janvāra – mūsu draudzes Mazajā zālē otrdienās no 19:00 – 21:00.
 
Reģistrācija ir atvērta jau šobrīd: 26181483 (Valentīna Dmitruka) Aicinām piedalīties visu vecumu un konfesiju cilvēkus, kas meklē atbildes uz dzīvībai svarīgiem jautājumiem. Alfa kurss palīdzēs atrast šīs atbildes!

Read more...